سوئیس - هرمس گروپ

 • ویزا کاری
 • ویزا تحصیلات
 • سرمایه گذاری
 • ویزا ازدواج

اخذ ویزا کاری سوئیس

بسیاری از متخصصان یا نیرو های کار ماهر از روش مهاجرت کاری برای ورود و دریافت اقامت سوئیس استفاده می‌کنند. مهاجرت به این کشور از طریق کار برای شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا به مراتب راحت‌ تر از سایر کشورها است.
اولین قدم برای استارت مهاجرت کاری داشتن پیشنهاد کار از یک کارفرمای سوئیسی است. در صورتی که کارفرمای سوئیسی بخواهد یک جاب آفر برای شهروندان کشورهای غیر عضو در اتحادیه اروپا ارسال کند، باید مدارک عدم وجود نیروی کاری مناسب در کل کشورهای اتحادیه اروپا را ارائه دهد.
از سویی دیگر ویزاهای کاری دارای سهمیه بندی سالیانه هستند؛ و بیشتر از تعداد سهمیه ویزای کاری صادر نخواهد شد. در صورت داشتن مهارت و تخصص کافی و متقاعد شدن کارفرما برای استخدام شما، کارفرمای سوئیسی برای مجوز اقامت شما درخواست می‌دهد.
هم‌ زمان شما نیز برای ویزای کاری باید درخواست دهید و مدارک ترجمه خود را تسلیم سفارت سوئیس کنید. اداره مهاجرت FOM درخواست کارفرما برای مجوز اقامت را با توجه به فاکتورهایی چون سن، مهارت، دانش زبان و … بررسی می‌کند. در صورت تایید درخواست کارفرما برای اعطایی ویزای کاری به سفارتخانه اطلاع رسانی انجام می‌گیرد.

اخذ ویزا تحصیل در سوئیس

یکی از متداول‌ ترین راه‌ های مهاجرت به این کشور مهاجرت از طریق تحصیل است. وجود دانشگاه‌ های سطح بالا و سیستم آموزشی باکیفیت باعث شده تا دانشجویان بین الملل به تحصیل در این کشور علاقه‌ مند شوند. از مهم‌ترین شرایط مهاجرت به این کشور از طریق تحصیل دریافت پذیرش از دانشگاه‌های این کشور است.
برای این کار با مراجعه به سایت دانشگاه مورد نظر مدارک مربوطه را ارسال می‌کنید. در صورت تایید درخواست شما 6 ماه فرصت دارید تا با ارائه مدارکی مانند نامه تمکن مالی، نامه پذیرش تحصیلی، مدارک تحصیلی و مدارک هویتی به سفارت سوئیس وویزای شنگن تحصیلی بگیرید.
توجه داشته باشید این ویزا امکان الحاق خانواده را ندارد؛ و مجوز کار 6 ماه پس از حضور در کشور به دانشجو داده می‌شود.
در صورتی که می‌خواهید بلافاصله بعد از تحصیل در این کشور مشغول به کار شوید بهتر است در دوره‌ های کار تحصیل این کشور شرکت کنید. شرکت در این دوره‌ ها امکان کارآموزی در شرکت‌های بزرگ را خواهید داشت و حین تحصیل حقوق نیز دریافت می‌کنید.
با توجه به زبان‌ های رایج در این کشور که شامل ایتالیایی، آلمانی، فرانسوی و رومانیایی هستند تحصیل نیز به همین زبان‌ها انجام می‌شود؛ اما دانشجویان امکان تحصیل به زبان انگلیسی را نیز دارند.

اخذ ویزا سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه‌ گذاری فرصت عالی برای کسانی است که سرمایه زیادی دارند و مایل به مهاجرت به سوئیس هستند.
مهاجرت سرمایه‌ گذاری به این کشور برای شهروندان کشور های خارج از اتحادیه اروپا از طریق ثبت شرکت و پرداخت مالیات بر ارزش افزوده انجام می‌شود.
ثبت شرکت در سوییس با مسئولیت محدود و سهام خاص، با شرط ایجاد اشتغال برای چند سوئیسی و همسو بودن شرکت با توسعه اقتصادی این کشور، رایج‌ ترین روش دریافت اقامت است.
دریافت اقامت از طریق پرداخت مالیات بر ارزش افزوده با پرداخت حداقل 150 هزار فرانک به صورت سالیانه امکان پذیر است. این مبلغ با توجه به کانتون انتخاب شده ( ایالتی از سوئیس که قصد زندگی در آن را دارید) ممکن است بیشتر از این مقدار باشد.
پروسه مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه‌گذاری حدودا 4 ماه طول می‌کشد و از پیش شرط‌های آن می‌ توان به نداشتن شغل در سوئیس، عدم اقامت در سوئیس در 10 سال اخیر و داشتن رنج سنی بین 18 تا 55 سال اشاره کرد.

اخذ ویزا ازدواج

ازدواج یکی از روش‌های اصلی و تقریبا آسان مهاجرت به سوئیس است. برای دریافت اقامت سوئیس از طریق ازدواج یکی از طرفین باید حتما تبعه سوئیس باشد و یا اقامت دائم سوئیس را داشته باشد.
حداقل سن قانونی ازدواج در این کشور 18 سال تمام است و طرفین ازدواج هردو باید مجرد باشند.
برای دریافت اقامت از این طریق، ازدواج باید در این کشور ثبت رسمی شود. 3 تا 5 سال پس از ازدواج، متقاضی می تواند بدون نیاز به ارائه مدرک زبان پاسپورت سوئیسی خود را دریافت کند. توجه داشته باشید رعایت قوانین و اثبات عدم ایجاد خطر برای امنیت این کشور از شرایط مهم دریافت شهروندی سوئیس می‌باشد.

معرفی کشور سوئیس

سوئیس کشور آرام، ثروتمند و زیبا در اروپای غربی است. این کشور با کشورهای نظیر آلمان، ایتالیا، لیختن اشتاین، فرانسه و اتریش مرز مشترک دارد.
شهرهای ژنو و زوریخ کشور سوئیس به دلایل سیاسی مانند وجود سازمان‌ های بین المللی مانند صلیب سرخ، و اقتصادی مانند حضور سازمان تجارت جهانی بسیار معروفند. اما برخلاف تصور اکثریت شهر برن پایتخت کشور سوئیس می‌باشد. در این کشور زبان‌‌ های آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانیایی رسمیت دارند.
واحد پول رسمی فرانک سوئیس است. این کشور عضو اتحادیه اروپا نیست ولی جهت داد و ستد با کشورهای عضو اتحادیه اروپا، در انجمن تجارت آزاد اروپا (EFTA) و همچنین در شنگن عضویت دارد.
پایه‌ های اقتصاد را بانکداری و شرکت‌ های بیمه می‌سازند. با توجه به شرایط آب و هوایی این کشور هرساله میزبان مسابقات ورزش‌های برفی است؛ و صنعت گردشگری نیز به اقتصاد این کشور کمک‌های شایانی می‌کند.
حضور و زندگی در این کشور صلح طلب و مرفه آرزوی بسیاری از مهاجران بین المللی است. شرایط ایده‌آل کار و زندگی در کنار جاذبه‌های طبیعی چشمگیر دلایل مهاجرت‌ های فراوان به این کشور می‌باشد.

 • مشاوره رایگان

  مشاوره تخصصی بگیرید

 • فرآیند پذیرش

  پشتیبانی از ابتدا

 • کلاس های آموزشی

  کلاس های آنلاین ما را آزمایش کنید

مشاوره رایگان

به صورت حضوری و غیر حضوری شما میتوانید از مشاورین ما مشورت های لازم را بدون توجه به منطقه جغرافیایی دریافت کنید و راه کار های مناسب ویزا دانشجویی را دریافت کنید شماره تماس : 02188709519

Awesome Image

فرآیند پذیرش

بعد از دریافت مشاوره از متخصصین مجموعه مهاجرتی هرمس گروپ شما با ارسال فایل درخواست خود میتوانید مشاورین ما را در ادامه راه مطلع فرمایید تا آنها با شما در کمترین زمان تماس بگیرند

Awesome Image

کلاس های آموزشی

شما میتوانید بعد از پر کردن فرم درخواست با مشاورین ما جهت دریافت آموزش کلاس های مجازی درخواست داده تا بهترین زمان را به انتخاب شما برنامه ریزی کنند تا برای ادامه فرایند مهاجرت آمده شوید .

Awesome Image